۱- اینستاگرام را باز کرده و بر روی گزینه ی Get help signing in” (برای ورود به سیستم کمک بگیرید) ضربه بزنید.

۲- نام کاربری اینستاگرام یا آدرس ایمیل تان را وارد کنید.

۳- بر روی گزینه Send email” (ارسال ایمیل) کلیک کنید.

۴- حساب کاربری ایمیل تان را باز کنید.

۵- در ایمیلی که از اینستاگرام دریافت کرده اید؛ بر روی دکمه ی log in (ورود) کلیک کنید.

۶- یک پسورد IG جدید وارد کنید.

۷- بر روی گزینه ی Reset password” (بازنشانی پسورد) ضربه بزنید.

آیا رمز اینستاگرام تان را فراموش کرده اید؟ دستورات قدم به قدم زیر را برای بازیابی آن دنبال کنید.
بدون شک اینستاگرام، پلتفرم شبکه اجتماعی محبوب من است.

بنابراین ، تصور کنید که وقتی هفته گذشته من گوشی سامسونگ گلکسی S9 جدید و براق خود را گرفتم، فقط به دلیل فراموش کردن رمزهای عبور دو حساب کاربری اینستاگرامم؛ دچار چه وحشتی شدم.

این اتفاقی است که تقریباً برای همه ما رخ می دهد. برای مثال ممکن است مانند من یک دستگاه جدید خریده باشید. شاید بخواهید رمزعبور اینستاگرام خود را دوباره تنظیم کنید، اما نمی توانید رمز عبور فعلی خود را برای این کار به خاطر بسپارید. شاید در اینستاگرام برای کسب کار خود، در حال انجام بازاریابی باشید و شخصی که این حساب را برایتان تنظیم کرده، از شرکت رفته است.

حتما بخوانید: دو روش ساده برای یافتن کسانی که در اینستاگرام شما را فالوبک نکرده اند!

دلیل شما هر چه باشد ، وقتی متوجه می شوید که درحال تلاش برای به یاد آوردن گذرواژه اینستاگرام خود هستید و موفق نمی شوید؛ باید به مراحل زیر متوسل شوید.

این دستورالعمل های مرحله به مرحله باعث می شود که بتوانید از طریق آدرس ایمیل، بازیابی پسورد اینستاگرام خود را انجام دهید. اگر نمی توانید آدرس ایمیل خود را به خاطر بسپارید، بخش سؤالات متداول در زیر به شما کمک می کند.

نرم افزار ایلوستریتور

دیافراگم در ایتبس چیست؟

فراموش کردن پسورد اینستاگرام

اینستاگرام ,ایمیل ,پسورد ,روی ,آدرس ,حساب ,خود را ,بر روی ,تان را ,اینستاگرام خود ,روی گزینه

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

یه منبع کامل از همه چیز انواع دستگاه دسته بندی نمایندگی طراحی سایت نقش الماس سازمان دانش آموزی شهرستان اردل کفسابی و نماشویی بست ساب گروه حل مشکلات موبایل و کامپیوتر نمایندگی دوربین مداربسته داهوا محصولات نانو در تهران مرجع دانلود فایل خرید، فروش و اجاره بلوار اباذر ۰۹۰۲۴۵۴۴۸۸۸